На Одещині знову стали знаходити загиблих дельфінів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Днями на піщаному пересипі національного природного парку “Тузлівські лимани” на Одещині знову було знайдено мертвого дельфіна- білобочку. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на одеського еколога Івана Русєва.
Вже майже рік тому на узбережжі Чорного моря в межах національного природного парку “Тузлівські лимани” працівниками було виявлено останнього мертвого дельфіна- білобочку. За оцінками спеціалістів, їх загибель була пов’язана з впливом війни росії проти України.
«Плавці не пошкоджені, але видно, що він довго був у морі та йшов до наших берегів. Одночасно у Румунії також виявлено мертвого маленького кита – азовку в гирлі річки Дунай-Суліна», – зазначив начальник науково-дослідного відділу парку Іван Русєв.
Еколог не виключає, що ссавці загинули давно від мазуту в зоні Керченської протоки, або від сонарів ворожих кораблів біля Новоросійську. Тварин зараз течіями та морськими хвилями прибило до західних берегів Чорного моря.
Тіло загиблого дельфіна доставлено на кордон “Тузлівська Амазонія” для подальшого розтину та виявлення причин загибелі в рамках кримінального провадження по статті 441 “екоцид”.
жалко…очень…