Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Нарибалили на понад мільйон гривень: браконьєрам з Одеської області загрожує обмеження волі

Сніжана Ільїна 0 коментарів 5184 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Трьох жителів Одещини викрили у браконьєрстві на річці Дунай та Дністровському лимані. За попередніми підрахунками, завдані рибалками державі збитки становлять понад 1 млн 300 тис. грн. За скоєне правопорушникам загрожує обмеження волі. Про це, посилаючись на ГУ НП в Одеській області, передає “Бессарабія INFORM”.


Вчора вранці співробітники водної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції під час патрулювання викрили в Очаківському гирлі річки Дунай, неподалік міста Вилкове, місцевих чоловіків віком 45-ти та 57-ми років. Будучи промисловими рибалками, вони без дозвільних документів на човні за допомогою ліскових сіток здійснювали вилов чорноморського оселедця.

У правопорушників вилучили плавзасіб, чотири сітки загальною довжиною 300 метрів та 200 одиниць оселедців загальною вагою 50 кілограмів.

Крім того, на узбережжі Дністровського лиману, неподалік села Калаглія, викрили 60-річного жителя Овідіопольської територіальної громади, який за допомогою ліскових сіток здійснював вилов водних біоресурсів. У цього рибалки слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції вилучила в якості речових доказів 326 одиниць риби, серед якої оселедець, судак, лящ та окунь, вісім ліскових сіток загальною довжиною 798 метрів та човен.

На час проведення досудових розслідувань усе вилучене поліцейські передали на зберігання до спеціалізованого підприємства.

Правопорушники пояснили: розуміли, що здійснюють незаконний вилов.

За попередніми підрахунками фахівців-екологів, чоловіки з Ізмаїльського району завдали рибному господарству України збитків на суму приблизно 500 тисяч гривень, а житель Одеського району – понад 800 тис. грн. Точна сума збитків буде встановлюватись у рамках кримінальних проваджень.

Дізнавачі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ознаками частини 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду. Максимальне покарання за дане правопорушення – обмеження волі до трьох років. Після проведення необхідних слідчих дій та отримання експертних висновків буде вирішуватись питання щодо повідомлення фігурантам про підозру.

Слідство триває.

 

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x