Дякуємо, що читаєте нас українською💪

У Бессарабській громаді планують облаштувати укриття у ліцеї завдяки проєкту DEСIDE

Сніжана Ільїна 0 коментарів 2619 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Бессарабська селищна рада підписала Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між ГО «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» щодо впровадження Швейцарсько-українського проєкту DEСIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». Про це, посилаючись на офіційне повідомлення органу місцевої влади, передає “Бессарабія INFORM”.


За інформацією громади, це офіційна угода між Тарутинською селищною територіальною громадою та громадською організацією «ДОККУ» щодо облаштування укриття в Бессарабському ліцеї Бессарабської селищної ради.

Завдяки реалізації проєкту DEСIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» буде облаштовано укриття в ліцеї з метою створення безпечних та комфортних умов для навчання 663 учнів.

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x