Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Перед Дунайським кластером відкриваються нові шляхи розвитку

Інна Дерменжі 0 коментарів 4428 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Протягом двох днів, 13 та 14 січня, в рамках ініціативи Європейської комісії «Шляхи солідарності» (Дунайський коридор та QUINT) відбувся важливий візит міжнародної делегації, метою якого було посилення координації зусиль для розвитку Дунайського регіону.  13 січня ця зустріч пройшла в столиці Молдови – місті Кишинів. Українську делегацію очолював заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач. Про це, посилаючись на Адміністрацію морських портів України, повідомляє «Бессарабія INFORM».


14 січня делегація на чолі з Аленом Бароном, керівником команди «Шляхи солідарності», представницею ЄК Іною Міскулін та генеральним директором Дунайської комісії Манфредом Зайцем відвідала Одеський порт.

Начальник Одеської філії ДП «АМПУ» Денис Павільіаніті-Карпов ознайомив гостей із роботою Українського коридору та наслідками ракетних атак на портову інфраструктуру.

Під час подальшої зустрічі в Адміністрації морських портів України заступник Голови ДП «АМПУ» Дмитро Барінов представив результати роботи портів за 2024 рік, окремо зупинившись на діяльності Дунайського кластеру.

Перед Дунайським кластером відкриваються нові шляхи розвитку

«Дунайський кластер сьогодні є стратегічним альтернативним маршрутом для експорту агропромислової продукції. Міжнародна підтримка допомагає не лише уникати гуманітарної кризи в Європі та Африці, але й забезпечує надійність постачань у світі. Ми продовжуємо активно працювати над впровадженням інноваційних рішень та вдосконаленням логістичних процесів у цьому регіоні. Завдяки підтримці міжнародних партнерів та злагодженій роботі всіх учасників процесу, ми маємо всі можливості для подальшого розвитку цього стратегічного напрямку», – наголосив Дмитро Барінов.

Перед Дунайським кластером відкриваються нові шляхи розвитку

Минулорічна робота в межах ініціативи вже дала значні результати. Зокрема:

  • збільшено кількість румунських лоцманів для проходу суден через канал Суліна;
  • організовано цілодобову роботу на румунському каналі для інтенсифікації суднопроходів;
  • створено місця для стоянки суден на румунській ділянці Дунаю, що дозволило упорядкувати черги до українських портів.

«Україна висловлює подяку Європейській Комісії, Дунайській комісії, Румунії, США, Молдові та іншим міжнародним партнерам за вагомий внесок у зміцнення логістичних можливостей Дунайського регіону. Скоординовані зусилля всіх сторін продовжують сприяти розвитку «Шляхів солідарності», які стали важливим чинником для підтримки української економіки та міжнародної стабільності», – наголосили в АМПУ.

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x