Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Одеська область входить до п’ятірки регіонів з найбільшою кількістю випадків сказу

Катерина Матієшина 0 коментарів 4185 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Вчора, 29 листопада, в Одеській ОВА провели комісію з питань ТЕБ та НС. У ході наради обговорили ряд важливих питань, що стосуються профілактики спільних для людей і тварин інфекційних хвороб. Акцент було зроблено на таких небезпечних захворюваннях, як сказ, лептоспіроз, туляремія, лихоманка Ку, хвороба Лайма та інші. На жаль, епізоотична ситуація зі сказу залишається нестійкою. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, із посиланням на Одеський ОЦКПХ.


Фахівці б’ють на сполох через те, що кількість випадків сказу серед тварин щорічно зростає. За 10 місяців 2024 зареєстровано 109 лабораторно підтверджених випадків цієї хвороби.

“За даними моніторингу за 10 місяців поточного року в області реєструються спорадичні випадки хвороб, таких як лептоспіроз – 3 випадки, хвороба Лайма – 39 та ехінококоз – 15. Залишається нестійкою епізоотична ситуація зі сказу. Одеська область входить до п’ятірки регіонів з найбільшою кількістю випадків сказу серед тварин і щорічно їх кількість зростає. За 10 місяців 2024 зареєстровано 109 лабораторно підтверджених випадків сказу”, – зазначив Сергій Дементєв, заступник генерального директора.
Також було зазначено, що в області існують ензоотичні території з особливо небезпечних хвороб, таких як туляремія, лептоспіроз, гарячки Ку, Марсельська гарячка, хвороба Лайма, а також стаціонарно-неблагополучні пункти з сибірки.
“Дані моніторингу епідемічної та епізоотичної ситуації свідчить, що проблема є нагальною оскільки ризик інфікування збудниками інфекційних хвороб спільних для людей і тварин залишається високим”, – йдеться у повідомленні.
подключи новый интернет и ТВ в Бессарабии от Sohonet.ua за 120 грн
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x