Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Браконьєри з Ізмаїльщини виплатять державі більше 800 тисяч гривень збитків за незаконну риболовлю

0 коментарів 8856 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Суд виніс обвинувальні вироки чотирьом жителям Ізмаїльського району, які займались браконьєрством на місцевих водоймах. Правопорушники отримали покарання у вигляді обмеження волі та пробаційного нагляду. Крім того, вони повинні відшкодувати заподіяну державі шкоду. Про це, посилаючись на Ізмаїльський районний відділ поліції, повідомляє «Бессарабія INFORM».


У серпні минулого року співробітники водної поліції під час патрулювання з Чорноморським рибоохоронним патрулем на озері Кагул поблизу села Лиманське викрили 50-річного жителя міста Рені. Чоловік ловив рибу лісковою сіткою. Правоохоронці вилучили у нього 50 метрів забороненого знаряддя лову та 71 одиницю риби, серед якої були карасі, судаки, лящі та плоскирки. За висновком судово-екологічної експертизи, рибалка завдав державі шкоди у розмірі майже 78 тисяч гривень.

А в лютому цього року співробітники водної поліції разом з Одеським рибоохоронним патрулем виявили на озері Ялпуг неподалік села Плавні 38-річного жителя Ренійської громади у спеціальному костюмі зі снастями та біоресурсами. У чоловіка вилучили 250 метрів ліскових сіток та 95 одиниць риби, серед якої були окуні, судаки, лящі, плоскирки, плітки та щуки. За висновком судово-екологічної експертизи, браконьєр завдав державі шкоди у розмірі понад 207 тисяч гривень.

І на початку квітня поточного року дільничний офіцер поліції і поліцейські офіцери Суворовської та Саф’янівської громад спільно з прикордонниками у Жебріянській бухті Чорного моря викрили ще двох рибалок 46-ти та 64-х років з Кілійської громади. У чоловіків вилучили човен, 30 метрів ліскової сітки та 210 оселедців. За висновком судово-екологічної експертизи, спільники завдали державі шкоди у розмірі майже 525 тисяч гривень.

«У ході досудового розслідування ми зібрали достатньо доказів протиправної діяльності фігурантів та під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури висунули їм обвинувачення за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України – у незаконному зайнятті рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду, зокрема вчиненому за попередньою змовою групою осіб. Обвинувальні акти ми скерували до суду. Дослідивши надані нами докази, суд ухвалив вироки, якими визнав винними підсудних та призначив їм покарання. Першим двом чоловікам – у вигляді обмеження волі строком на один рік з іспитовим строком один рік, а останнім двом – у вигляді одного року пробаційного нагляду», – прокоментувала начальник сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

Впродовж відбування покарання засуджені зобов’язані періодично з’являтися на реєстрацію до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання, не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації. Крім того, вони повинні відшкодувати заподіяну державі шкоду.

Також суд визначив долю речових доказів: рибу, що зберігалася у спеціалізованому підприємстві, реалізувати і гроші передати в дохід держави, а човен та знаряддя лову конфіскувати.

guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x