Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Рибалки з Ізмаїльщини, які завдали державі збитків на 870 тисяч гривень, постануть перед судом

0 коментарів 12636 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Поліцейські відправили на лаву підсудних двох жителів Ізмаїльського району, які на озері Катлабух займалися незаконним рибним промислом. Правопорушники завдали державі збитків майже на 870 тисяч гривень, що є істотною шкодою. За скоєне їм загрожує від штрафу до обмеження волі. Про це повідомили в Ізмаїльському районному відділі поліції, передає “Бессарабія INFORM”.


Викрили рибалок 32-х і 36-ти років у вечірній час неподалік села Утконосівка у лютому поточного року співробітники водної поліції спільно з Одеським рибоохоронним патрулем та прикордонниками під час патрулювання озера Катлабух.

Чоловіки у спеціальних костюмах витягували з водойми заборонене знаряддя лову з біоресурсами. Поліцейські вилучили у правопорушників сім ятерів та незаконний улов: кілька сотень раків загальною вагою вісім кілограмів і кілька десятків рибин, серед яких були карась, окунь, щука та плоскирка загальною вагою три кілограми.

Водні біоресурси у якості речових доказів правоохоронці передали на зберігання спеціалізованому підприємству, а на знаряддя лову і гумові костюми був накладений арешт.

За результатами проведеної судово-екологічної експертизи, своїми діями рибалки завдали державі збитків майже на 870 тисяч гривень.

Рибалки з Ізмаїльщини, які завдали державі збитків на 870 тисяч гривень, постануть перед судом

В ході слідства поліцейські встановили, що молодший за віком чоловік вже був засуджений за спричинення тілесних ушкоджень та відбув покарання у вигляді двох років позбавлення волі, а старший громадянин має шість судимостей за крадіжку, необережне спричинення тяжких тілесних ушкоджень, хуліганства, за які він загалом відбув у в’язниці 7,3 роки і за останню – у 2022 році за браконьєрство, сплатив штраф в розмірі 17-ти тисяч гривень.

«Отримавши висновок довготривалої експертизи та зібравши достатню кількість інших доказів, ми під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури висунули фігурантам обвинувачення у незаконному зайнятті рибним промислом, яке заподіяло істотну шкоду, вчиненому групою осіб за попередньою змовою. Цей злочин кваліфікується за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України та карається штрафом від 17 тис. до 51 тис. гривень або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк. Обвинувальний акт ми скерували до суду», –  розповіла начальник сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x