Благодійники з Данії зацікавилися проєктом реабілітаційного центру на базі Дунайської обласної лікарні
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
На Ізмаїльщині триває робота зі створення регіонального реабілітаційного центру з паліативним відділенням на базі Дунайської обласної лікарні, де буде проводитися лікування, реабілітація та соціальна адаптація військовослужбовців, хворих, які перенесли інсульти та інфаркти, та тих, хто потребує паліативно-психіатричної допомоги.Про це повідомив голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев, передає «Бессарабія INFORM».
На днях в Ізмаїльській районній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією релігійної благодійної організації з міста Корсор (Данія) на чолі з Пребеном Вестом.
Під час зустрічі було презентовано проєкт облаштування регіонального реабілітаційного центру з паліативним відділенням на дев’яносто ліжок з перспективою подальшого його розширення. Нагадаємо, що центр планують відкрити до кінця поточного року.
Загальна вартість реалізації проєкту становить близько 159 млн грн, для збору яких буде сформований цільовий фонд (його складуть як державні, так і громадські внески).
Представники організації, яка займається благодійницькою діяльністю в Україні вже більше двадцяти років та відома своєю роботою зі сприяння розвитку сфери охорони здоров’я на півдні Одеської області, висловили зацікавленість у новому проєкті та запевнили, що зроблять все від них залежне задля залучення коштів на його здійснення.
« В умовах повномасштабної агресії російської федерації проти України є потреба в медичному закладі, де наші Захисники та Захисниці після завершення лікування у випадку отримання поранення зможуть повернутися до повноцінного життя в суспільстві. Саме тут упродовж всього необхідного терміну реабілітації військовослужбовці матимуть консультації та індивідуальний супровід лікарів-спеціалістів та фізичних терапевтів, індивідуальні заняття в спеціально облаштованих залах та нейросенсорних кімнатах з реабілітологами та ерготерапевтами, а також лікувальний масаж, гідрокінезотерапію в басейні на спеціальних тренажерах, лікування грязями Куяльника, ударно-хвильову терапію та апаратну фізіотерапію», – підкреслив Родіон Абашев.
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл