Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Вночі Одещину знову атакували “шахеди”: є влучання

Олександра Зимня 0 коментарів 32157 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Минулої ночі війська рф вкотре атакували Одесу та область дронами-камікадзе. Внаслідок удару пошкоджено санаторій, а також будинок та низку господарських будівель. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Сили оборони півдня України.


Як зазначили військові, повторення злочинної тактики маневрів над житловими і промисловими районами Одеси й передмістя створювало реальну загрозу мирним мешканцям, водночас ускладнюючи роботу ППО.

Вісімнадцять з двадцяти двох баражуючих снарядів збили.

“На жаль, не вдалось уникнути влучань. В Одеському районі пошкоджено будівлі рекреаційного об’єкту. Сталося займання, але пожежу було оперативно ліквідовано. Оздоровча установа не функціонує від початку повномасштабного вторгнення. Також в рекреаційній зоні зафіксовано пошкодження приватного будинку з причалом і господарськими спорудами. За попередніми даними постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.

Вночі Одещину знову атакували "шахеди": є влучання

Вночі Одещину знову атакували "шахеди": є влучання

Вночі Одещину знову атакували "шахеди": є влучання

Вночі Одещину знову атакували "шахеди": є влучання

Вночі Одещину знову атакували "шахеди": є влучання

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x