Дякуємо, що читаєте нас українською💪

В Одеській області встановлено майже три тисячі базових станцій мобільного зв’язку

Олександра Каверіна 0 коментарів 29862 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Врахувавши минулорічні блекаути та перебої в роботі мобільних операторів у 2023 році, заздалегідь проведена робота з провайдерами мобільного зв’язку щодо перерозподілення навантаження у разі критичної ситуації в цій сфері та готовності мобільних операторів забезпечити населення та об’єкти критичної інфраструктури безперебійним зв’язком. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Ізмаїльську районну державну адміністрацію.


Як відомо, станом на сьогодні в Одеській області встановлено 2852 базові станції, з представництвом усіх ключових мобільних операторів: “Київстар”, “Водафон”, “Лайфселл” та “Інтертелеком”. Також за співпраці з програмою «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) розроблена Регіональна програма цифрової трансформації Одеської області на 2024-2026 роки. Станом на 27.12 Програма погоджена Міністерством цифрової трансформації.

Для покращення ефективності роботи та інформативності у 2023 році підписано меморандуми про співробітництво між Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю «Ю-КОНТРОЛ» та товариством з обмеженою відповідальністю «КЛАРІТІ АПП». А за співпраці з програмою «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) розроблена Регіональна програма цифрової трансформації.

Також в повідомленні районної адміністрації говориться про те, що у минулому році було розпочато протидію ворожому телерадіомовленню у прикордонних районах нашої області, адже в умовах протидії ворожій інформаційній пропаганді важливо забезпечити якісний український сигнал для телерадіомовлення. Виявлення та припинення ретрансляції ворожих мовників виконуються в рамках стратегічного заходу з підвищення національної безпеки та захисту інформаційного простору. Українські спеціалісти забезпечують надійний перехід національного телерадіосигналу у прикордонних територіях на “Український сигнал” – він став ключовим елементом цієї ініціативи, де використовуються передові технології для виявлення та аналізу ворожих сигналів, а також для ефективного реагування на будь-які спроби дестабілізації інформаційного простору.

Ще покращено якість супутникового зв’язку. Його забезпечено за допомогою супутників Iridium, що відіграє важливу роль у забезпеченні ефективного зв’язку між різними службами критичної інфраструктури. Система Iridium, яка використовує мережу низькоорбітальних супутників, гарантує широке охоплення і стійкість зв’язку, навіть у важких умовах чи в областях, де традиційні комунікаційні мережі можуть бути обмежені чи недоступні. Це особливо важливо для служб критичної інфраструктури, які можуть опиратися на безперебійний зв’язок для координації дій у надзвичайних ситуаціях, таких як природні катастрофи, техногенні аварії або інші надзвичайні події. Супутниковий зв’язок Iridium забезпечує надійність і доступність комунікаційного каналу, що дозволяє оперативним службам ефективно взаємодіяти та координувати свої дії в умовах, коли інші мережі можуть бути недоступними або непридатними для використання.

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x