Двоє любителів оковитої з Кілійської громади можуть потрапити до тюрми: причини
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Річ у тому, що пияки систематично ображали рідних, коли вживали алкогольні напої. І тепер за скоєне їм може загрожувати до двох років позбавлення волі. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на обласну поліцію.
Одним із сімейних тиранів був чоловік, який вчиняв сварки дружині та ображав її. Ще одна жінка агресивно ставилася до свого старенького батька, принижувала пенсіонера та погрожувала йому фізичною розправою.
За вчинення домашнього насильства поліцейські складали відносно правопорушників адміністративні матеріали, що передбачено статтею 173-2 Кодексу України. Причому, на жінку тричі, а на чоловіка – цілих п’ять разів. Суд призначав обом покарання у вигляді штрафу, які правопорушники сплачували. Однак це не зупиняло їх.
За систематичне вчинення домашнього насильства співробітники територіального підрозділу поліції розпочали провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України.
“Поліцейські повідомили кривдникам про підозру в умисному систематичному вчиненні психологічного насильства щодо батька та дружини, що призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілих. Згідно із чинним законодавством, це правопорушення карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років“, – повідомив т.в.о. начальника СВ відділення поліції № 1 Ізмаїльського районного відділу поліції Владислав Білічук.
Також правоохоронці закликають громадян не терпіти домашнє насильство.
“Якщо ви потерпаєте від фізичного, психологічного, сексуального чи економічного насильства, не замовчуйте, а відразу звертайтеся по допомогу до територіального підрозділу поліції або на спецлінію «102». Також цілодобову психологічну та юридичну консультації з питань запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації ви можете отримати за номером Національної безкоштовної «гарячої лінії» 116-123 та номером Урядової «гарячої лінії» 15-47“, – докладно пояснили у Головному управлінні Нацполіції в Одеській області.
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл