Дякуємо, що читаєте нас українською💪

На весняну посівну 2024 із запасами: агровиробники Одещини отримають безкоштовні добрива від уряду США – що для цього потрібно

0 коментарів 25488 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Українські агровиробники мають можливість отримати безкоштовні мінеральні добрива в рамках програми AGRI-Україна, яку запровадив уряд США. Подача заявок на участь у програмі триває з 1 по 14 листопада цього року. Про це нагадує “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської області.


Зазначимо, згідно з оголошеною ініціативою, уряд США планував передати 14 тисяч тонн мінеральних добрив агровиробникам України через програму USAID АГРО. Загалом понад 7 000 українських аграріїв отримали можливість отримати ці цінні ресурси для весняної посівної 2024 року. Кожен учасник програми може отримати до 2 тонн мінерального добрива, зокрема карбаміду, на своє господарство.

Реєстрація для участі в програмі проводиться через Державний аграрний реєстр (ДАР) у розділі “Доступні програми” під назвою “USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 р.”.

Для отримання цієї підтримки мають право агровиробники, які відповідають таким вимогам:

  • мають в обробітку від 5 до 500 гектарів землі у будь-якій області України, за винятком тимчасово окупованих територій;
  • вирощують зернові або олійні культури;
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, включаючи сімейні фермерські господарства.

Господарства, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (як власну, так і орендовану), отримають по одній тонні мінеральних добрив. Ті, які обробляють від 20 до 500 гектарів, отримають по дві тонни мінеральних добрив. Варто відзначити, що в процесі відбору отримувачів, перевага надається господарствам, власниками або заявниками яких є жінки, згідно з інформацією в системі ДАР.

Планується, що видача мінеральних добрив в рамках цієї програми відбудеться у листопаді-грудні 2023 року. Ця ініціатива має на меті підтримати агровиробників України та сприяти розвитку сільського господарства у країні.

guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x