«Фонд Добра та Любові» черговий раз організував приїзд рідних полонених захисників Зміїного на зустріч з Омбудсменом – вони віддячили меценату Олександру Дубовому символічним подарунком
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Вчора, 24 листопада, в Офісі Омбудсмена відбулася зустріч родин військовополонених з острова Зміїний з представниками влади та організаціями, відповідальними за здійснення обмінів. Всі витрати на перевезення рідних з Бессарабії до столиці і назад вчергове взяв на себе благодійний фонд “Фонд Добра та Любові” уродженця Бессарабії Олександра Дубового. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Оскільки більшість родин проживають за понад півтисячі кілометрів від столиці, дістатися туди, аби взяти участь у важливих зустрічах, багатьом важко і з фінансових, і з фізичних причин. Проте саме активна співпраця з відповідальними особами дійсно має результати, тож “Фонд Добра та Любові” охоче відгукнувся на прохання про допомогу в організації перевезення.
За це і постійну підтримку родини висловили щиру вдячність Фонду та особисто Олександру Федоровичу й подарували йому картину з надихаючим написом “Поки останній захисник острова не буде звільнений з полону, битва не закінчена”. Саме її промовив меценат на зустрічі з родинами влітку 26 липня.
“Щиро дякуємо нашому народному депутату України – Дубовому Олександру Федоровичу (VI-VII скликань, – ред.) за надання безкоштовного транспорту для сімей військовополонених оборонців Зміїного. Ви постійно йдете нам на зустріч та підтримуєте будь-яке наше прохання “, – зазначили у спільноті, присвяченій боротьбі за військовополонених захисників острова.
Варто зазначити, «Фонд Добра та Любові» протягом усієї боротьби за волю оборонців скелі підтримує родини захисників, зокрема вже втретє забезпечив рідним військовополонених комфортний проїзд з Бессарабії у Київ, та всіляко сприяє тому, аби рідні полонених якнайшвидше зустріли своїх чоловіків та синів.
Як “БІ” вже повідомляла, у столиці на зустрічі з рідними військовополонених були присутніми представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Національного інформаційного бюро, СБУ, Держприкордонслужби, Міжнародного комітету Червоного Хреста та військових частин. Усі учасники обговорювали можливі шляхи повернення українських захисників додому, але стало зрозуміло, що від росії ведеться опір здійсненню нових обмінів.
У знак подяки всій команді Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими за звільнення 17 Героїв Зміїного команда борців за своїх рідних презентувала годинник у вигляді острова, який нагадуватиме, що час у наших хлопців у неволі йде не на дні, а на роки.
Наразі в російському полоні перебуває 33 захисники з острова Зміїний. Робота над їхнім звільненням триває.
Кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Кілія