Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Офіційно: чоловіки, які підлягають мобілізації в Україні, не зможуть працювати охоронцями

0 коментарів 43497 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


З учорашнього дня, 21 червня, чоловіки, вік яких дозволяє бути мобілізованим, не можуть влаштуватись на роботу на посаду охоронця. Відповідна постанова була підписана Кабінетом міністрів України ще навесні. Водночас таку можливість мають ті особи, які знаходяться у військовому резерві, мають відстрочку від призову або не підлягають призову до армії. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Урядовий портал.


Причиною такого рішення є воєнний стан в Україні, який подовжено з 5:30 20 травня на 90 діб, а разом з ним – і строк проведення загальної мобілізації на 90 днів з 20 травня, тобто до 18 серпня 2023. року.

Як йдеться в урядовій постанові, кандидат на працевлаштування повинен надати «відомості про проходження служби у військовому резерві або перебування у військовому оперативному резерві територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військової частини), що зазначені у військовому квитку, контракті, довідці з територіального центру комплектування та соціальної підтримки». Зміни стосуватимуться чоловіків призовного віку, який нещодавно знизили до 25 років.

Окремо зазначимо, що однією з основних змін є встановлення нових вимог до документів, які необхідно представляти при отриманні ліцензії на здійснення охоронної діяльності, що стосуються персоналу охоронців.

Заява тепер повинна супроводжуватися наступними документами:

  • документ, що засвідчує проходження кандидатом служби у військовому резерві та перебування у військовому оперативному резерві територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військової частини), які зазначені у військовому квитку, контракті або довідці з територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Додатково до заяви необхідно додати копію відповідного документа, за винятком осіб, які не підлягають призову під час мобілізації;
  • копія військового квитка, контракту або довідки, що підтверджує право на відстрочку від призову на строкову військову службу. Також може надаватися довідка про непридатність особи за станом здоров’я для виконання військової служби.
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x