Аккерманські прикордонники затримали “маестро перевтілення”, який намагався перетнути кордон, переодягнувшись у жінку

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Учора прикордонники Білгород-Дністровського загону на транзитній ділянці траси Одеса-Рені виявили чоловіка, який заради втечі за кордон переодягнувся в жінку. Дивним здався той факт, що “жіночка” носила сонцезахисні окуляри у темний час доби.
Перевіривши в неї документи, виявилось що т. з. «пасажирка» зовсім не жінка, а чоловік, який побоюючись призову, вдався до перевтілення.
Чоловіка притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
В свою чергу, представники територіального центру комплектування видали “маестро перевтілення” повістку.

Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський