У Білгороді-Дністровському відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ: скільки грошей вдалося зібрати

3 коментаря 19332 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


9 жовтня у Білгороді-Дністровському у сквері по вулиці Ізмаїльській відбувся благодійний ярмарок в рамках обласного онлайн-челенджу #освіта_Одещини_вдячна_Героям,  проведення якого оголосив директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.


Як повідомили на офіційному сайті міста, благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України до Дня захисників та захисниць організували Білгород-Дністровський міський Центр дитячої творчості спільно з Управлінням освіти.

“На продаж були виставлені смаколики та кулінарні вироби, зроблені власноруч небайдужими містянами та вихованцями міської школи вишуканого стилю. Іграшки, прикраси, малюнки, сувеніри та вироби з різних технік були представлені для продажу гуртківцями Центру та батьками дітей з особливими потребами громадської організації «Відчувати серцем», – підкреслили організатори.

Завдяки активній позиції містян та гостей міста на благодійному ярмарку було зібрано більше 11 тисяч гривень, які будуть передані на потреби ЗСУ.

У Білгороді-Дністровському відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ: скільки грошей вдалося зібрати У Білгороді-Дністровському відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ: скільки грошей вдалося зібрати У Білгороді-Дністровському відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ: скільки грошей вдалося зібрати У Білгороді-Дністровському відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ: скільки грошей вдалося зібрати

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • Дима

    А кто-то миллиардером стал за прошедший год и все для себя любимого!

  • Пригожин, Евгений Викторович

    Да уж, за такую твою “подмогу” нашим рюССким войскам и ложка тебе, пидорублядь, полагается дырявая 😉 🙂

  • рубль

    « и как малая фронту подмога—— мой кулёк и дырявый кувшин»:)))))))))

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту