Дякуємо, що читаєте нас українською💪

В Одеській області через ракетні удари пошкоджено 17 закладів освіти

Андрій Світличний 3 коментаря 17307 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На Одещині, в результаті ракетних ударів ворога, пошкоджено 17 закладів освіти, із яких 2 заклади дошкільної, 8 – загальної середньої освіти, 3 заклади позашкільної освіти, 1 дитячий будинок, 2 заклади професійної та фахової передвищої освіти. Про це під час конференції педагогічних працівників повідомив директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.


Також він розповів про кількість дітей, які за останні півроку виїхали з країни.

«Опинившись у нових реаліях функціонування, освітня галузь Одещини зазнала змін. Передусім ці зміни торкнулися багатьох учасників освітнього процесу, які вимушено залишили місце проживання. Починаючи з 24 лютого за межі області та країни виїхало майже 23 тисячі дошкільнят, 55 тисяч здобувачів освіти шкіл області, понад 1500 освітян. Наразі за кордоном перебуває 39480 учнів закладів загальної середньої освіти, з них: найбільше: 31840 здобувачів освіти – Одеського району, 2664 – Ізмаїльського району, 1871 – Білгород-Дністровського району. За кордоном також перебуває 819 педагогів. Організаційні зміни в умовах воєнного стану торкнулися всіх закладів освіти області» – повідомив Олександр Лончак.

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко відзначив, що ключовим у підготовці до нового навчального року в умовах воєнного стану є створення максимально безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу закладів освіти.
Саме тому, за словами Максима Марченка, в Одеській області проводились відповідні заходи безпеки: готовність захисних споруд та укриттів, укомплектація їх необхідними засобами та майном, в закладах освіти встановлювали відеоспостереження, кнопки виклику охорони, системи зв’язку та оповіщення. Для цього були передбачені відповідні кошти з місцевих бюджетів і залучено спонсорську допомогу.
«Врахувавши всі ключові показники, зокрема, думку більшості батьків, форматом освітньої діяльності у закладах освіти обрано змішану форму роботи, яка поєднує очний і дистанційний режими. Наразі у закладах освіти проводяться тренування щодо відпрацювання алгоритму евакуації учасників освітнього процесу під час сигналу «Повітряна тривога» до захисних споруд та укриттів. Проводяться зустрічі з батьківською громадськістю, які водночас мають змогу оглянути захисні споруди та укриття безпосередньо у закладах. На цьому не зупиняємося та вживаємо подальших заходів щодо будівництва та облаштування укриттів у цих закладах за кошти місцевих бюджетів» – наголосив начальник Одеської ОВА.
Окрім цього, зазначив Максим Марченко, у школах області буде організовано роботу груп та класів з очною, дистанційною формами здобуття освіти, а також індивідуальною формою роз’яснення матеріалу, корекційно-розвиткові заняття.
«Одещина до нового навчального року готова. Проте хочу зазначити, що організація освітнього процесу буде залежати від безпекової ситуації у регіоні. У разі небезпеки керівництвом обласної військової адміністрації оперативно будуть прийняті відповідні рішення» – сказав начальник Одеської ОВА.
подключи новый интернет и ТВ в Бессарабии от Sohonet.ua за 120 грн
guest

3 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
рубль
рубль
2 лет назад

Интересно, а кто ж там летом « учился»???—— во время больших , календарных, летних —— каникулах???!!! А, ???

Мамулечка!!!
Мамулечка!!!
2 лет назад

Ну да, на время каникул здания учебных заведений… полностью прекращают свое существование во всех трех доступных науке и шанцевому инструменту измериниях… 🙂 Не говоря уж о каких-то там “площадках и летних практиках”… Дрюсские сролли стали такими смешными… 😀 😉

Синдбад
Синдбад
2 лет назад

Конечно, там учились боевые гуси с погонщиками-правосеками, у БРАТА не было иного выбора… прям как в его стране на выборах!!! 😀

3
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x