Дякуємо, що читаєте нас українською💪

У громаді Білгород-Дністровського району запрацювали дві сонячні електростанції, що забезпечать водопостачання навіть під час блекаутів

Інна Дерменжі 2 коментаря 11151 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Вчора, 10 квітня, в Шабівській громаді  Білгород-Дністровського району відбулася важлива подія. В тестовому режимі запрацювали гібридні сонячні електростанції в Шабо (80 кВт) і Бритівці (30 кВт). Про це розповіла місцева мешканка Лілія Клімова, передає «Бессарабія INFORM».


Проєкт реалізується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ), фінансується Міністерством закордонних справ Франції.

На водонапірних вежах в Шабо і Бритівці встановлені сонячні панелі та акумуляторні батареї, що дозволять працювати насосам та подавати воду навіть під час блекаутів.

Очільник ТГ Павло Павленко стверджує , що робота цих сонячних електростанцій по підрахункам теоретично здешевить тариф всім жителям громади на 2 гривні. Але вони не будуть відмінусовані від тарифу, оскільки підуть, за словами керівника громади, на організацію безперебійної роботи водонапірних веж.

читайте нас в Telegram
guest

2 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Віталій
Віталій

Супер!!!!

Лідія
Лідія

Тепер головне, щоб їх не пошкодили

2
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x