Болградські волейболісти — найкращі: «Колос» виборов перемогу у турнірі Бессарабської ліги
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
У Болграді відбувся матч з волейболу, який зібрав шість команд із різних населених пунктів півдня Одещини. Змагання пройшли за підтримки місцевого комунального закладу «Спорт для всіх», – повідомляє «Бессарабія INFORM».
Команди були розподілені на дві групи та провели ігри на різних майданчиках міста. У запеклій боротьбі за третє місце команда «Вайсал» із села Василівка Болградського району здолала «Авангард» з Ізмаїла з рахунком 2:1.
Фінальний матч став справжньою окрасою турніру: на майданчику зустрілися болградівський «Колос» та команда коледжу з Ізмаїла. Господарі впевнено довели свою перевагу, вигравши обидві партії з рахунками 25:16 та 25:13.
Таким чином, перше місце здобула команда «Колос» із Болграда під керівництвом тренера Василя Стойка.
«Ці змагання вкотре підтвердили: навіть у складний для країни час спорт об’єднує молодь, загартовує характер і дарує віру в перемогу — як на майданчику, так і в житті», – прокоментував спортивну подію Олег Мадревський, директор ЦФЗН «Спорт для всіх» Болградської міської ради.
Фото: ЦФЗН “Спорт для всіх” Болградської міської ради
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Болград
