Дякуємо, що читаєте нас українською💪

ВРП надала згоду на утримання під вартою судді Ренійського районного суду, затриманого “на гарячому”

Сніжана Ільїна 1 коментар 13689 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


6 березня 2026 року Вища рада правосуддя  надала згоду на утримання під вартою судді Ренійського районного суду Одеської області. Таке рішення прийнято за результатом розгляду відповідного подання заступника Генерального прокурора Крима Максима Юрійовича. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на офіційний сайт ВРП.


Нагадаємо, 5 березня, СБУ затримала суддю Ренійського районного суду за підозрою в одержанні неправомірної вигоди. У день затримання судді повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

На думку Вищої ради правосуддя, мотиви, наведені у поданні щодо судді, є обґрунтованими, підтверджуються наданими матеріалами, які містять конкретні факти і докази, що можуть свідчити про вчинення ним суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України.

Подання відповідає вимогам закону, містить обґрунтування необхідності застосування до судді такого запобіжного заходу, як утримання під вартою.

Розгляд клопотання про застосування запобіжного заходу, зокрема у вигляді тримання під вартою, здійснюється слідчим суддею, судом.

читайте нас в Telegram
guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Леонід
Леонід

Отримують захмарні посадові оклади але їм все мало. Однозначно за грати. А ще краще – руки відрубувати, які беруть.

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x