Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Одеситка з кримінальним минулим попалася з наркотиками на шляху до Молдови: що вирішив суд

Сніжана Ільїна 1 коментар 3213 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Одеситка, яка намагалася провести до Молдови особливо небезпечний наркотик, проведе за ґратами 9 років. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Одеську обласну прокуратуру.


Як зазначається, у вересні 2024 року 36-річна жінка придбала електронний квиток на рейсовий автобус «Одеса – Кишинів» та намагалася перевезти наркотики через пункт пропуску «Старокозаче – Тудора».

Під час митного контролю та огляду речей в сумці виявили пластикові банки для спортивних, харчових добавок, у яких одеситка провозила наркотики та психотропні речовини, присипавши їх зверху добавкою.

Експертиза засвідчила вміст “багажу”: 735 г особливо небезпечного психотропу PVP, 8 г кодеїну, понад 4 г метадону.

Як виявилося, жінув вже вже мала проблеми з законом: вони приитягалася до відповідальності за крадіжку та намагалася незаконно провезти наркотики, перебуваючи на іспитовому періоді за попередній злочин.

 Одеситка з кримінальним минулим попалася з наркотиками на шляху до Молдови: що вирішив суд Одеситка з кримінальним минулим попалася з наркотиками на шляху до Молдови: що вирішив суд Одеситка з кримінальним минулим попалася з наркотиками на шляху до Молдови: що вирішив суд

читайте нас в Telegram
guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Ник Ник
Ник Ник

горбатого могила исправит

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x