Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Підліток з Ізмаїльського району катував собаку колючим дротом та палицею

Ксенія Переверзєва 1 коментар 3186 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Учора, 3 лютого, правоохоронці виявили в інтернет-мережі відео, на якому хлопець знущався з собаки, застосовуючи колючу проволоку та палицю. Про це повідомляє Ізмаїльський районний відділ поліції Одещини, передає “Бессарабія INFORM”.


Поліцейські з’ясували, що на відео 14-річний юнак із Саф’янівської громади. Зі слів підлітка, кілька місяців тому він застав удома на подвір’ї безпритульного собаку, який гриз домашніх курей. Через це хлопець «покарав» пса і відпустив.

Неповнолітнім опікується бабуся. Раніше в поле зору правоохоронних органів родина не потрапляла.

За фактом жорстокого поводження з твариною слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України. Зауважимо: згідно з санкцією, максимальне покарання за цей злочин – позбавлення волі на строк до трьох років.

Встановлюються всі обставини події. Слідство триває. Процесуальне керівництво у справі здійснює Ізмаїльська окружна прокуратура.

Підліток з Ізмаїльського району катував собаку колючим дротом та палицею

читайте нас в Telegram
guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
😡😡😡
😡😡😡

Выродок и будущий домашний насильник!!!!

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x