Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Нарешті: з понеділка всі школи Ізмаїла повертаються до очного навчання

Інна Дерменжі 0 коментарів 4131 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


З понеділка, 26 січня, всі школи Ізмаїла повертаються до очного навчання, а не 2 лютого, як це було оголошено попередньо. Про це кореспондентці «Бессарабії INFORM» розповіла начальниця відділу освіти Ізмаїльської міської ради Жанна Волканецька.


За словами Жанни Миколаївни, відповідне рішення сьогодні ухвалив міський відділ освіти.

«Згідно наказу, керівникам закладів загальної середньої освіти доручено поновити очну форму навчання для учнів у зв’язку зі стабілізацією погодних умов та з метою організації сталої організації комунальних установ

У разі виникнення виробничої необхідності рекомендовано організувати освітній процес за допомогою дистанційної форми навчання. Це мається на увазі, якщо в закладі освіти, наприклад, зафіксована велика захворюваність на ГРВІ. Але з такою потребою до нас жодна школа не зверталася», – зазначала Жанна Волканецька.

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x