Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Житель Ізмаїла сокирою розбив голову знайомому, йому загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення

Ксенія Переверзєва 0 коментарів 1647 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Зловмисник, мешканець Ізмаїла, скоїв замах на вбивство свого знайомого. Сокирою він розбив потерпілому голову, ледь не позбавивши життя. За скоєне фігуранту загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Про це повідомляє Ізмаїльський районний відділ поліції Одещини, передає «Бессарабія INFORM».


Подія сталася у липні поточного року за місцем мешкання 41-річного постраждалого під час вживання алкогольних напоїв з 45-річним товаришем.

У ході досудового розслідування слідчі встановили, що під час хмільних посиденьок гість спровокував сварку з господарем, висловивши невдоволення, що має гірші статки. В ході конфлікту почав дешпетувати, викинув на вулицю через паркан одяг і кейс із сокирою, що належали власнику будинку.

Господар вигнав з двору товариша, але останній повернувся з викинутою сокирою і побив нею чоловіка. Після скоєного, зловмисник пішов з місця події, а швидку допомогу потерпілому викликав інший приятель, який прийшов у гості.

Житель Ізмаїла сокирою розбив голову знайомому, йому загрожує до п'ятнадцяти років ув’язнення

Медики госпіталізували постраждалого. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, йому були спричинені тяжкі тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми у формі забою головного мозку та перелому кісток черепа.

Поліціянти оперативно встановили місце перебування зловмисника та затримали його у процесуальному порядку. За їхнім клопотанням суд обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Слідство завершено, а обвинувальний акт за ч. 1 ст. 115 КкУ скеровано до суду. Санкція передбачає покарання позбавленням волі на строк до п’ятнадцяти років.

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x