Колишній голова Ізмаїльського суду претендує на посаду в Одеському апеляційному суді
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Колишній голова Ізмаїльського міськрайонного суду Олександр Присакар, який продовжує працювати в установі, претендує на посаду в Одеському апеляційному суді. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на офіційний сайт Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
Як зазначається, 4 грудня 2025 року колегія Вищої кваліфікаційної комісії суддів України проводила співбесіди та визначила результати кваліфікаційного оцінювання чотирьох кандидатів на посади суддів в Одеському апеляційному суді.
За результатами кваліфікаційного оцінювання Комісією ухвалено такі рішення.
Здатність здійснювати правосуддя в апеляційному загальному суді підтвердила Федоренко Тетяна Іванівна, суддя Жовтневого районного суду Маріуполя Донецької області, яка наразі відряджена до Малиновського районного суду Одеси.
Підтвердити таку здатність на засіданні ВККС у пленарному складі доведеться Барвенку Віталію Костянтиновичу – судді Доброславського районного суду.
Водночас оголошено перерву в розгляді питання щодо судді Ізмаїльського міськрайонного суду Присакара Олександра Яковича та судді Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Шевиріної Тетяни Дмитрівни.
У ВККС нагадали, що 50 кандидатів подали заяви про участь у конкурсі на 23 вакантні посади суддів в Одеському апеляційному суді.
Загалом проведено співбесіди з 8 кандидатами: 1 кандидатка підтвердила здатність здійснювати правосуддя, 4 кандидатів – не підтвердили, з 3 кандидатами співбесіда відбудеться у пленарному складі Комісії.

Освіта – Південноукраїнський державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. У команді БІ – з 2018 року. Власний кореспондент “Бессарабії INFORM” у Білгород-Дністровському районі
