У США почались переговори американської та української делегацій
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
У неділю, 30 листопада, в американському штаті Флорида стартували переговори між українською та американською делегаціями щодо обговорення подальших кроків для припинення війни РФ проти України. Про це повідомив у телеграм голова делегації та секретар РНБО Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.
“У Сполучених Штатах вже розпочалася зустріч української делегації з американською стороною щодо кроків для досягнення достойного миру“, – сказав Умєров.
Він зазначив, що перебуває на постійному звʼязку з президентом Володимиром Зеленським.
“Маємо чіткі директиви та пріоритети – захист українських інтересів, предметний діалог і рух уперед на основі напрацювань, досягнутих у Женеві. Працюємо заради реального миру для України та гарантованої безпеки”, – заявив глава української делегації.
За словами Умєрова, делегація доповідатиме президенту за підсумками сьогоднішніх зустрічей.

Освіта – Південноукраїнський державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. У команді БІ – з 2018 року. Власний кореспондент “Бессарабії INFORM” у Білгород-Дністровському районі

Добре, що такі переговори нарешті стартували. Головне, щоб «достойний мир» означав не поступки агресору, а гарантії безпеки для України.
Флорида — не Женевa, але якщо США реально готові тиснути на росію, це великий крок уперед. Хотілося б вірити, що це не просто політичні заяви.
Мир — це мета, але не за будь-яку ціну. Нехай Умєров пам’ятає: українці не приймуть капітуляції, навіть красиво загорнутої у «дипломатію».
Скільки вже було таких «стартів», «раундів» і «кроків»… Поки рф не отримає реальної поразки, вона нічого не припинить.
Хочеться кричати від болю, але все одно єдиний шлях — дипломатія плюс сила. Наші хлопці роблять свою частину, сподіваюся, дипломати зроблять свою.
Ключове питання — які саме умови обговорюються. Мирні переговори без участі росії виглядають як спроба напрацювати «рамку», але хто гарантує, що Кремль її прийме?
Умєров сильний перемовник. Добре, що він на зв’язку із Зеленським — потрібна єдина позиція держави. Тримаємо кулаки.
Флорида… цікаво, чи переговори там призначили, щоб хоч трішки розрядити напругу пальмами і сонцем?
Поки не бачу сенсу у цих зустрічах. У росії єдина мова — ракети. З ними не домовишся, поки вони не програють.
Якщо ці переговори врятують хоча б кілька життів — вони вже потрібні. Достойний мир означає повернення нашої землі. Хочеться вірити, що саме до цього йдеться.