В Кілійській громаді діти отримали поранення внаслідок вибуху (ОНОВЛЕНО)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Сьогодні, 27 жовтня, біля села Шевченкового Кілійської громади двоє підлітків 2010 року народження знайшли на відкритій місцевості вибухонебезпечний предмет та зачепили його, внаслідок чого стався вибух. Обох хлопців з серйозними пораненнями доставили до лікарні. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на власні джерела.
Попередньо відомо, що подія сталася за межами населеного пункту після 13:00. Зауважимо, що наразі навчальні заклади перебувають на канікулах.
Внаслідок вибуху один з хлопців отримав вогнепальне поранення голови та осколкові поранення тіла, другий – осколкове поранення плеча та ноги. Їх доставили до Кілійської багатопрофільної лікарні, звідки, за попередньою інформацією, важчого перевезли до Одеси.
Дані уточнюємо. Правоохоронці наразі розслідують обставини події.
Фото – ілюстративне
ОНОВЛЕНО:
За уточненими даними, хлопці знайшли вибухонебезпечний предмет на відкритій місцевості за межами села, та з цікавості вирішили забрати його додому та розібрати. Там і стався вибух.
Кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Кілія
