Дякуємо, що читаєте нас українською💪

В Арцизі водоканал роками забруднює річку Когильник (документ)

Юліана Грановська 5 коментарів 5562 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Арцизі комунальне підприємство «Водоканал» може опинитися в епіцентрі скандалу через системне порушення природоохоронного законодавства та довготривале забруднювання річки Когильник. Про це вчора повідомили активісти громадського проєкту «За чесні тарифи», оприлюднивши офіційну відповідь Державної екологічної інспекції Південно-Західного регіону на свій запит, передає «Бессарабія INFORM».


Перевірка, проведена інспекцією, виявила скиди стічних вод у місці, не передбаченому дозволом, відсутність системи контролю якості вод і обліку забору, перевищення рівня забруднюючих речовин у водах Когильника.

Також зафіксовано руйнацію очисних споруд, через що стоки потрапляють на землю і далі — в річку.

За наслідками порушень КП «Водоканал» вже сплатило понад 1,5 млн грн збитків, а у 2025 році отримало нову претензію ще на 14 тисяч гривень за повторне забруднення.

«Ми добилися офіційного підтвердження того, про що місцеві говорили роками — водоканал системно шкодить екології. Поки мешканцям підвищують тарифи, підприємство не вкладає ні копійки у модернізацію. Це неприпустимо. Люди мають знати, за що платять», – зауважив ініціатор проєкту «За чесні тарифи» Дмитро Жеман.

В Арцизі водоканал роками забруднює річку Когильник (документ)

В Арцизі водоканал роками забруднює річку Когильник (документ)

В Арцизі водоканал роками забруднює річку Когильник (документ)

читайте нас в Telegram
guest

5 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Олег
Олег

Якщо все це правда, то це справжній екологічний злочин! 😡 Чому ніхто не контролює ситуацію роками?

Марина
Марина

Люди платять чималі гроші за воду, а натомість — отруєна річка… Ганьба такому «господарюванню».

пенсіонер
пенсіонер

Добре, що активісти підняли це питання. Пора вимагати змін і прозорості від «Водоканалу»

еколог
еколог

Екологія — це не жарти. Якщо не відремонтують очисні споруди, страждатимуть усі — і люди, і природа

Арциз
Арциз

Пора провести незалежний аудит підприємства. Мешканці мають знати, куди йдуть їхні гроші!

5
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x