Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Хотіла звільнення міста від українців: в Одесі затримали чергову зрадницю

Інна Дерменжі 2 коментаря 4779 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Одесі за клопотанням прокурорів обласної прокуратури судом взято під варту жінку, підозрювану у державній зраді. Про це, із посиланням на відомство, повідомляє «Бессарабія INFORM».


Під час розслідування з’ясовано, що у 2025 році мешканка міста добровільно погодилася співпрацювати зі спецслужбами рф, оскільки свідомо переслідувала проросійські погляди та хотіла, щоб Одесу звільнили від українців.

Спілкувалася 61-річна жінка з ворожим агентом через «Telegram».

Виконуючи регулярні завдання, одеситка з’ясовувала місця розташування, кількість засобів протиповітряної оборони, вистежувала рух військової техніки, місця проведення, мету, кількість учасників мітингів. Нібито проходячи повз, видивлялася та записувала номери авто, припарковані поблизу військкоматів та органів військової прокуратури.

Неодноразово передавала ворогу інформацію про факти залучення іноземних військових, місця проживання, ангари, наслідки повітряних атак. Все це фотографувала, записувала, скрінила та надсилала разом з координатами.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі УСБУ в Одеській області.

читайте нас в Telegram
guest

2 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Жанна
Жанна

сколько этих сук еще вокруг….тварины поганные

Людвиг
Людвиг
Ответить на  Жанна

к стене таких бы сталин поставил, не раздумывая

2
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x