Відзавтра мешканці Білгород-Дністровщини зможуть безоплатно обстежитися на ВІЛ, туберкульоз та інші інфекції

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
З 5 серпня 2025 року по 31 серпня 2025 року у Білгород-Дністровському районі буде працювати мобільна амбулаторія, що надаватиме послуги з профілактики та скринінгу соціально значущих хвороб: вірусу імунодефіциту людини , туберкульозу, вірусних гепатитів, та інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Білгород-Дністровський РВП ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ України”.
Завтра вранці мобільна медична амбулаторія вирушає до Старокозацької ОТГ. Так, починаючи з 11 години, у селі Старокозаче за адресою вул.Лікарняна, 1, можна буде обстежитися на згадані хвороби.
Обстеження конфіденційне та безоплатне.
У разі виявлення інфекцій за результатами скринінгу люди одразу отримають направлення до медичних закладів.
В амбулаторії працюватиме мультидисциплінарна команда, до складу якої м входить:
● співробітник обласного центру контролю та профілактики хвороб, який координуватиме діяльність амбулаторії;
● медична сестра або лікар закладу охорони здоров’я;
● соціальні працівники.

Освіта – Південноукраїнський державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. У команді БІ – з 2018 року. Власний кореспондент “Бессарабії INFORM” у Білгород-Дністровському районі