Підрядник очищує дорогу Кілія-Ліски від очерету та кущів, щоб продовжити ремонтні роботи

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
На автодорозі Т-16-07 Кілія-Вилкове підрядник завершив укладання асфальтобетонного шару на трьохкілометровій ділянці між м. Кілія і с. Ліски та вже проводить підготовку для відновлення проїжджаємості наступних 4,5 кілометра дороги. Про це із посиланням на Ізмаїльську РДА повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Загалом між цими населеними пунктами приведено у проїзний стан вже вісім кілометрів автотраси.
Сьогодні, 26 серпня, перший заступник голови Ізмаїльської райдержадміністрації Сергій Проданов разом із заступником Кілійського міського голови Володимиром Сокоренком перевірили хід виконання даних робіт.
Зазначається, що підрядна організація “Євродор” працює за допомогою спецтехніки та із дотриманням технологічних норм.
На даний час проводиться підготовка до відновлення проїжджаємості ще чотирьох з половиною кілометрів дороги — ведеться розчищення очерету і кущів, що заважають роботі будівельної техніки.
“Ізмаїльська РДА тримає на контролі ключові ділянки транспортної мережі району, адже покращення проїзного стану траси має надважливе значення для життєдіяльності місцевих жителів — забезпечує доступ населення до соціальних та медичних послуг, а також проїзд екстрених служб та військових. Від цього нерідко залежить чиєсь життя, особливо в умовах воєнного стану. Працюємо далі”, – зазначили на сторінці РДА.
Нагадаємо, ще на початку цього року, під час інспектування ремонтних робіт мосту через канал Кофа, голова Одеської ОДА Олег Кіпер гарантував скорий початок відновлення вкрай знищеної ділянки траси з Кілії в бік міста Вилкове.
Автодорога Т-16-07 є стратегічною артерією для Ізмаїльського району — вона сполучає чотири порти регіону та забезпечує критичну інфраструктурну доступність для пожежної служби, екстреної медичної допомоги й інших оперативних служб.
Для жителів села Ліски, відомого як «полунична столиця Придунав’я», ця дорога є фактично єдиним шляхом до інших населених пунктів.

Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ