Агент фсб, який шпигував за ППО та об’єктами морпорту на Одещині, відправиться надовго до тюрми

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Керівника однієї з одеських компаній, яка працевлаштовує моряків на риболовецькі і торговельні судна, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це, посилаючись на Одеську обласну прокуратуру, повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Нагадаємо, агент надсилав координати розташування особового складу Сил оборони, позицій зенітно-ракетних комплексів ППО, об’єктів морського порту та Одеського обласного радіотелевізійного передавального центру – Одеська телевежа.
За це він розраховував отримати керівну посаду в окупаційній адміністрації морського порту, у випадку захоплення міста.
Для безперешкодного огляду та фотофіксації об’єктів використовував надані йому представником фсб рф «документи прикриття» – посвідчення члена громадської організації, контролера інфоксводоканалу та журналіста.
У травні 2024 року його викрили та затримали. Під час обшуку вилучено мобільний телефон із доказами розвідувально-підривної діяльності на користь рф.

Освіта – Південноукраїнський державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. У команді БІ – з 2018 року. Власний кореспондент “Бессарабії INFORM” у Білгород-Дністровському районі