Дякуємо, що читаєте нас українською💪

росія знову звинувачує ППО у своїх атаках на Одесу: ЦПД спростовує фейк

Інна Дерменжі 1 коментар 3240 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


рф укотре намагається виправдати свої терористичні удари по Одесі. Ворожі TG-канали масово поширюють повідомлення про те, що влучання в житлові будинки в Одесі нібито спричинила робота української ППО. Про це повідомили в Центрі протидії дезінформації, передає  «Бессарабія INFORM».


Це типовий російський наратив, спрямований на те, щоб зняти із себе відповідальність за вбивства цивільних та руйнування українських міст.

Реальність інша: агресор регулярно атакує Україну ракетами, дронами та КАБами. Лише цієї ночі ворог застосував щонайменше 10 БпЛА по Одесі — одна людина загинула, ще 14 отримали поранення.

За словами керівника ЦПД, офіцера Сил оборони України Андрія Коваленка, росія планує й надалі тероризувати українські міста масованими атаками дронів, одночасно просуваючи інформаційні кампанії для внутрішньої й зовнішньої аудиторії.

«На міжнародну аудиторію поширюватимуть наратив, що саме росія відкрита до перемовин і змушена воювати, “бо Україна ніби хоче”, а на внутрішню українську сегментовано поширюватимуть тези, що “Україна ніби не здатна захиститися і росія здатна зруйнувати все”, вимагаючи від суспільства капітуляції», — наголосив Андрій Коваленко.

Таким чином, ворог не лише вчиняє терористичні атаки, а й прагне маніпулювати інформаційним простором, поширюючи вигадані пояснення для своїх злочинів.

росія знову звинувачує ППО у своїх атаках на Одесу: ЦПД спростовує фейк

читайте нас в Telegram
guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Ника
Ника

еще бы, они ведь обещали, что не будут бить по гражданским. Ага! Мастера вранья, террористы проклятые

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x