Дякуємо, що читаєте нас українською💪

На Ізмаїльщині продовжує катастрофічно знижуватися рівень Дунаю

Інна Дерменжі 6 коментарів 7587 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Ізмаїльському районі на українській ділянці Дунаю продовжується зниження рівнів води. Станом на 17 червня фактичні рівні нижче середніх багаторічних значень для цього періоду спостережень. Про це розповіли в Дунайській гідрометеорологічній лабораторії, передає «Бессарабія INFORM».


Витрати води за першу половину місяця у Кілійському гирлі (Ізмаїл) склали 63% норми, у Дунаї (Рені) 70% норми. Найближчим часом очікується повільне зниження рівнів води.

читайте нас в Telegram
guest

6 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Язнаю
Язнаю

Ситуація справді тривожна. Дунай — життєва артерія для Бессарабії, і якщо вода продовжить спадати, це може сильно вдарити по сільському господарству, рибальству та водопостачанню.

птах
птах

це вже не просто «сезонні коливання», а стабільна негативна тенденція. Варто вже зараз думати про адаптацію регіону до кліматичних змін. І не лише на словах.

життя
життя

зменшення витрат води в гирлах — це сигнал і для екологів, і для бізнесу. Менше води — менше можливостей для судноплавства, і це впливає на економіку портів.

еколог
еколог

чи є офіційна реакція влади? Дунай — не просто річка, це кордон, транспортний шлях, джерело життя. Мусимо думати стратегічно: від зрошення до водозаборів.

сьома
сьома

цікаво, чи пов’язано це з глобальним потеплінням або з діяльністю сусідніх країн щодо зарегулювання стоку? Може, час говорити на міждержавному рівні?

біо
біо

нам потрібна не просто статистика, а план дій: що робити громадам, аграріям, підприємствам у разі подальшого зниження. Бо вода — це питання безпеки, а не лише екології.

6
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x