Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Болград вдруге стане майданчиком міжнародного економічного діалогу та підтримки української армії

Леся Стоянова 0 коментарів 2781 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У Болграді триває завершальний етап підготовки до II Міжнародного Бессарабського економічного форуму, який відбудеться у суботу, 24 травня 2025 року. Подія вже традиційно збере у місті представників бізнесу, інвесторів, експертів, дипломатів, органів влади та місцевого самоврядування — як з України, так і з-за кордону. Про це з посиланням на Болградську міську раду повідомляє «Бессарабія INFORM».


Як запевняють організатори, форум стане платформою для регіонального розвитку, міждержавної співпраці, а також підтримки українських військових у цей складний для України час.

На фінальному засіданні Організаційного комітету під головуванням Михайла Садаклієва, що відбулось вчора, керівники тематичних секцій прозвітували про стан готовності.

Координатор форуму, директор КУ “Фонд підтримки підприємництва в Болградському районі” міської ради Серафим Савченко повідомив, що цьогоріч Болград прийматиме учасників з Болгарії, Румунії, Молдови, Туреччини, Норвегії, 10-ти громад Одеської області, а також міст Київ, Одеса, Ізмаїл.

Він подякував всім, хто долучився до організації події.

«Завдяки зусиллям 14 меценатів — банківських установ, підприємців, організацій — уже зібрано понад 130 тисяч гривень спонсорської підтримки», – наголосив координатор.

Також на вчорашньому засіданні оргкомітет ухвалив рішення про проведення Благодійної акції на підтримку Збройних Сил України. З цією метою у кожній секції, що працюватиме на II Міжнародному економічному форумі, будуть встановлені спеціальні скриньки для збору коштів.

Окрім цього, в програмі заходу передбачаються благодійний ярмарок із крафтовими товарами, їжею та вином, безпрограшна лотерея, культурна програма за участю місцевих творчих колективів.

Очікується присутність керівників територіальних громад, що підкреслює стратегічне значення форуму для відбудови, економічного зростання і міжрегіонального партнерства. Питання, які обговорюватимуться, — від інвестицій до інноваційної співпраці у післявоєнний період.

«Оргкомітет працював злагоджено, аби забезпечити високий рівень організації, відкрити майданчик для змістовного діалогу та нових ініціатив, які принесуть користь як нашій громаді, так і партнерам», – зазначив Болградський міський голова Сергій Димитрієв.

Додамо контакти для довідок та участі:

Email: [email protected]

Телефон: (04846) 4-12-59

Болград вдруге стане майданчиком міжнародного економічного діалогу та підтримки української армії

Болград вдруге стане майданчиком міжнародного економічного діалогу та підтримки української армії

 

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x