У Вилковому браконьєри незаконно наловили дунайського оселедця на пів мільйона гривень

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Поліцейські викрили двох жителів Ізмаїльського району у браконьєрстві на річці Дунай. За попередніми підрахунками, завдані рибалками державі збитки становлять понад пів мільйона гривень. За скоєне правопорушникам загрожує обмеження волі. Про це, із посиланням на Ізмаїльський районний відділ поліції, повідомляє «Бессарабія INFORM».
Співробітники водної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції спільно з прикордонниками та Одеським рибоохоронним патрулем під час патрулювання викрили в Очаківському гирлі річки Дунай, неподалік міста Вилкове, місцевих чоловіків віком 47-ми та 66-ти років, які без відповідних дозвільних документів на човні за допомогою ліскових сіток здійснювали незаконний вилов оселедців.
Викликана на місце події слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції вилучила у правопорушників в якості речових доказів плавзасіб, чотири сітки загальною довжиною 300 метрів та 207 одиниць оселедців загальною вагою 60 кілограмів. На час проведення досудового розслідування поліцейські передали їх на зберігання до спеціалізованого підприємства.
Правопорушники пояснили, що знали: на вилов даного виду риб потрібен дозвіл відповідних органів, але усе-таки вирішили наловити для власних потреб.
За попередніми підрахунками фахівців-екологів, чоловіки завдали рибному господарству України збитків на суму приблизно 517 тисяч гривень. Точна сума збитків буде встановлюватись у рамках кримінального провадження.
«Ми внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ознаками частини 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду. Максимальне покарання за дане правопорушення – обмеження волі до трьох років. Після проведення необхідних слідчих дій та отримання експертного висновку буде вирішуватись питання щодо повідомлення фігурантам про підозру. Слідство триває. Процесуальне керівництво здійснює Ізмаїльська окружна прокуратура», – зазначила начальник сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл
Вот это я понимаю – сходили на рыбалку) и кому теперь эти пол лимона?
Дунайський оселедець — під охороною, між іншим. Це не просто риболовля — це злочин
та скільки вже можна?! Дунай і так ледь дихає — а вони сітками глушать все живе. Пів мільйона шкоди — і це тільки офіційно
все буде як завжди: “поговорили і відпустили”.