На Одещині екологічна прокуратура звільнила водний канал від незаконного орендаря
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Спеціалізована екологічна прокуратура Офісу Генпрокурора домоглися у Верховному Суді визнання недійсним договору біологічного очищення (біомеліорації) водного каналу на Одещині. Наразі суд зобов’язав відповідача припинити договірні відносини та звільнити водний об’єкт. Про це, посилаючись на Офіс Генпрокурора, повідомляє «Бессарабія INFORM».
Встановлено, що договір, який укладений між держустановою і приватним товариством строком на 20 років, є удаваним правочином. Фактично під ним приховується використання штучної водойми площею 6 га з земельною ділянкою державної власності для розведення та вилову риби. При цьому жодних коштів до бюджету товариство не сплачувало.
Судова палата для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності Касаційного господарського суду погодилася з доводами прокурора і ухвалила остаточне рішення у справі.
Це судове рішення має важливе значення для формування правозастосовної практики, адже наразі на розгляді судів різних інстанцій перебуває ще сім аналогічних справ про протиправне використання для риборозведення понад 100 га водних об’єктів.
Фото ілюстративне
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл
Скорее всего речь идёт о канале Дунай Сасик так называемый бам и арендатор там Дубовой который брал с людей по 50 гривен за возможность порыбачить. Хорошо что это безобразие прекращено.