На трасі Одеса-Рені встановлені через трагедію лежачі поліцейські розповзлися за три тижні
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
У селі Орлівка Ренійської громади три тижні тому на трасі Одеса-Рені нашвидкуруч встановили декілька лежачих поліцейських, аби зняти соціальну напругу серед населення після жахливої ДТП, внаслідок якої загинула дитина. Роботи проводила Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області. Проте вже сьогодні обмежувачі швидкості розповзлися і навпаки провокують аварійну ситуацію. Проблему кореспондентці “Бессарабії INFORM” прокоментував голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев.
Нагадаємо, що 25 липня селі Орлівка сталась трагедія – легковий автомобіль «ВАЗ» наїхав на шестирічного хлопчика, який раптово вибіг на дорогу. На жаль, отримані дитиною травми виявилися несумісними з життям.
Після трагічного інциденту жителі Орлівки вийшли на вулицю та перекрили рух на автодорозі М-15, вимагаючи негайних дій від місцевої влади.
На місце події тоді прибули в.о. голови Ізмаїльської РДА Сергій Проданов та Ренійський міський голова Ігор Плєхов. Вони намагалися обговорити ситуацію з мітингувальниками та знайти шляхи вирішення проблеми, оскільки перекрита траса є транзитною, й через неї йде постійний рух автотранспорту.
В результаті було прийнято рішення щодо встановлення обмежувачів швидкості на даній ділянці дороги шляхом встановлення лежачих поліцейських. Також заплановано проведення додаткових заходів для підвищення безпеки дорожнього руху та зниження ризику подібних інцидентів у майбутньому.
Минулої суботи «БІ» вдалося на власні очі побачити виконану роботу, проте зовнішній вигляд обмежувачів нас дещо здивував. На нас чекали лежачі поліцейські зі значним деформуванням, що перевертає з ніг на голову сенс встановлення цих перешкод – небезпека замість безпеки.
Як пояснив нам голова Ізмаїльської РВА Родіон Абашев, у кінці липня ці лежачі поліцейські дуже швидко облаштовувалися зі звичайного асфальту, аби зняти соціальну напругу серед населення. Наразі Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області шукає варіанти, аби переробити обмежувачі із більш надійного матеріалу.
Наостанок зазначимо, що на цій ділянці траси під колесами автівок загинуло вже двоє дорослих та двоє дітей.
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл