Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Ізмаїл вперше приймав у себе Чемпіонат України з більярду

0 коментарів 33885 переглядів

7 та 8 квітня в Ізмаїлі під керівництвом Міністерства молоді та спорту України та Національної федерації “Федерація спортивного більярду України” відбувся чемпіонат України з більярду серед юніорів, юнаків та дівчат “Комбінована піраміда”. Це вперше, коли місто приймає у себе змагання з більярду такого рівня, повідомляє “Бессарабія INFORM”.

Чемпіонат, який проходив на базі БК «Більярдний клуб» заводу РТО (ремонтно-технічного обладнання), зібрав 18 досвідчених спортсменів з Одеси, Дніпра, Кременчука, Кривого Рогу, Чернівців, Тернополя, Хмельницького, Чорткова, Ізмаїла віком від 12 до 18 років.

Місто Ізмаїл представляв кандидат в майстри спорту 13-річний Єгор Лупой. Його батько – Владислав Лупой – є ініціатором проведення Чемпіонату України саме в нашому місті.

Головним суддею змагань виступив суддя міжнародної категорії Ігор Мартинюк, головним секретарем – суддя міжнародної категорії, директор дитячо-юнацького напрямку Національної федерації спортивного більярду України Олег Пудовкін.

Яскраві та красиві ігри тривали два дні. Підсумки підбили у субботу, 8 квітня. Чемпіоном України 2023 року з більярдного спорту “Комбінована піраміда” у віковій категорії “юнаки” став Арсеній Вовк з Кременчука. “Срібло” виборов Кирило Єрмак з Дніпра, а треті місця зайняли спортсмен з Тернополя Віталій Сенів та Мар’ян Чайка з Чорткова.

Серед “юніорів” чемпіоном України 2023 року з більярдного спорту став наш ізмаїлець Єгор Лупой. “Срібло” дісталось спортсмену з Кривого Рогу Федору Жданову, бронзовими призерами змагань стали представник Кривого Рогу Юрій Малиш та Кирило Трачук з Хмельницького.

Кандидат в майстри спорту з Чернівців Марія Скочук (єдина дівчина серед учасників змагань) отримала заохочувальний кубок.

Наступний Чемпіонат України з бильярду планується провести влітку у місті Хмельницькому.

Кандидат в майстри спорту Єгор Лупой з Ізмаїлу – чемпіон України 2023 року з більярдного спорту «Комбінована піраміда»