Кабмін з 1 вересня випускатиме за кордон підприємців. Що для цього треба та як подати заявку на виїзд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Кабмін вирішив дозволити підприємцям, представникам українського бізнесу та працівникам, які не мають податкової заборгованості, виїжджати за кордон. Про це повідомила перша віцепрем’єрка – міністерка економіки Юлія Свириденко в ефірі телемарафону українських каналів.
За її словами, відповідне рішення набуде чинності від 1 вересня.
«З 1 вересня бізнес, який сплачує офіційно заробітну плату, який не має заборгованостей по податках та зборах перед бюджетом, у якого середня зарплата – не менше 20 тисяч гривень, 10% штатної чисельності (але не більше 10 людей) матимуть змогу виїжджати за заявкою роботодавця», – заявила Юлія Свириденко.
Вона повідомила, що відповідне рішення прийняли, щоб підприємці мали змогу брати участь в міжнародних заходах, підписувати контракти й розвивати економіку України.
Виїхати з країни можна буде на термін до 7 днів включно. Для цього буде потрібно подати заявку на порталі «Дія».

Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ
А нам, ватным интеллектуальным банкротам, можно ли оформляться “предприебмателями”? Если нет, будем жаловаться в ЕПС$4, бендеры!!! :(((((((