Обстріл Росією порту Одеси — це плювок Путіна в обличчя Генеральному секретареві ООН та Президентові Туреччини — МЗС України

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
У МЗС України вже також прокоментували удар РФ по порту в Одесі. Там заявили, що цим ракетним ударом Російська Федерація поставила під сумнів домовленості та обіцянки, дані нею ООН та Туреччині у підписаному вчора в Стамбулі документі.
“Російська ракета – це плювок Володимира Путіна в обличчя Генеральному секретареві ООН Антоніу Гутеррешу та Президентові Туреччини Реджепу Ердогану, які доклали величезних зусиль для досягнення угоди, і яким Україна вдячна”, – заявив речник МЗС України Олег Ніколенко.
Він відмітив, що Україна наголошує на необхідності неухильного виконання домовленостей щодо відновлення безпечного експорту українських сільськогосподарських товарів Чорним морем з трьох портів: Одеси, Чорноморська та Південного.
“Закликаємо ООН та Туреччину забезпечити дотримання Росією своїх зобов‘язань в рамках безпечного функціонування зернового коридору. У разі невиконання досягнутих домовленостей, Росія нестиме повну відповідальність за поглиблення глобальної продовольчої кризи”, – сказав Ніколенко.

Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ
Хто-небудь скажіть дорогим (у фінансовому сенсі) ООНівським пєдікам, що на дворі війна, бо вони ще підуть дивитися в очі путіна.. Ахахахахх!!